Jak możesz pomóc
Newsletter zapisz się
what a humorous this YouTube record is I'm still laughing, babyliss pro perfect curl therefore where can i do it amuse assistance. Woolrich Outlet as I wish for apt learn more and more regarding all recipes of cooking. babyliss perfect curl since I don desire apt fail to take this series. Isabel Marant Its fastidious funny YouTube movie I all go apt expenditure a fast visit YouTube network site among favor of humorous videos, Isabel Marant Sneakers Today YouTube movie tutorials quality namely more improved and enhanced, Hollister outlet whatsoever I think YouTube is the finest. chanel espadrilles its my good luck apt work to discern this website and finding these awesome YouTube movie tutorials. Cheap Supra ShoesI retard your fashionable material regularly. Your humoristic manner namely humorous keep doing what you're doing!

Innowacje w medycynie w aspekcie zdrowego i aktywnego starzenia się - raport

Przedstawiany raport jest jednym z pierwszych opracowań zbiorczych na temat dostępu do innowacyjnych technologii medycznych w Polsce w aspekcie zdrowego i aktywnego starzenia się. Jego celem jest całościowe pokazanie spojrzenia najważniejszych interesariuszy systemowych na rolę i wdrażanie innowacji w medycynie.

 

Fundacja na rzecz Zdrowego Starzenia się (FNRZS ), działając w imieniu Koalicji na rzecz Zdrowego Starzenia się (KNRZS ) i realizując jej misję, zebrała opinie, komentarze i stanowiska kluczowych interesariuszy systemowych biorących udział we wprowadzaniu innowacji w medycynie w aspekcie zdrowego i aktywnego starzenia się Polaków. Efektem prac Fundacji jest prezentowany raport, którego podstawę merytoryczną stanowią wyniki badań ilościowych i jakościowych przeprowadzonych przez Fundację wśród konsultantów krajowych.

 

POBIERZ RAPORT 

Fundacja Na Rzecz Zdrowego Starzenia Się ul.Woronicza 31 lok. 254, 02-640 Warszawa
tel.: +48 22 327 61 39 fax: +48 22 327 61 30 e-mail: biuro@zdrowestarzenie.org
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych